ERE1CM102G130C
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERE1CM102G130C
JLCPCB Part #
C106492
Package
Plugin,10x13mm
Description
1000uF 10mm 13mm 16V 3000hrs@105℃ 5mm 插件,10x13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS