ERE1AM102F16OT
MFR.Part #
ERE1AM102F16OT
JLCPCB Part #
C105287
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 10V 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 850mA@100kHz 87mΩ@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS