ERE0JM102F12OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERE0JM102F12OT
JLCPCB Part #
C2937524
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 12mm 3000hrs@105℃ 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS