ENB1KM101G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ENB1KM101G16OT
JLCPCB Part #
C112491
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm 3000hrs@130℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS