ENB1HM2R2D11C35
MFR.Part #
ENB1HM2R2D11C35
JLCPCB Part #
C721153
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+130℃ 11mm 2.2uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS