ENB1HM220D12OT
MFR.Part #
ENB1HM220D12OT
JLCPCB Part #
C112490
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
12mm 2000hrs@130℃ 22uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS