ENB1HM102F25OT
MFR.Part #
ENB1HM102F25OT
JLCPCB Part #
C724693
Package
Plugin,D8xL25mm
Description
1000uF 25mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS