ENB1HM101G13OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ENB1HM101G13OT
JLCPCB Part #
C106456
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
100uF 10mm 13mm 3000hrs@130℃ 50V 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS