EMK1VM101FB0D00R
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EMK1VM101FB0D00R
JLCPCB Part #
C2686203
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS