EMK1HM220E83D00R
MFR.Part #
EMK1HM220E83D00R
JLCPCB Part #
C2686206
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 50V 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS