EMK1HM101FB0D00R
MFR.Part #
EMK1HM101FB0D00R
JLCPCB Part #
C2686205
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 2000hrs@105℃ 300mA@120Hz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS