EMK1EM471GB0D00R
MFR.Part #
EMK1EM471GB0D00R
JLCPCB Part #
C724545
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS