EMK1EM221FB0D00R
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EMK1EM221FB0D00R
JLCPCB Part #
C724620
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 220uF 25V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS