EMK1AM331FB0D00R
MFR.Part #
EMK1AM331FB0D00R
JLCPCB Part #
C724528
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
10.5mm 10V 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS