EMK0JM221E83D00R
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EMK0JM221E83D00R
JLCPCB Part #
C724762
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 6.3V 6.3mm 80mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS