ELX2GM271P50KTF8
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELX2GM271P50KTF8
JLCPCB Part #
C724412
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 25mm 270uF 400V 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS