ELK2WM681R50KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELK2WM681R50KT
JLCPCB Part #
C464913
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.15A@120Hz 35mm 450V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS