ELH2WM821R65PT
MFR.Part #
ELH2WM821R65PT
JLCPCB Part #
C724429
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 65mm 820uF ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS