ELH2WM471R35KT
MFR.Part #
ELH2WM471R35KT
JLCPCB Part #
C724647
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 35mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS