ELH2WM101P30KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELH2WM101P30KT
JLCPCB Part #
C2693620
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
100uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS