ELH2VM102R60KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELH2VM102R60KT
JLCPCB Part #
C724526
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 350V 35mm 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS