ELH2JM471R60KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELH2JM471R60KT
JLCPCB Part #
C3035804
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
10mm 35mm 470uF 550V 60mm ±20% Plugin,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS