ELH2GM681Q50KT
MFR.Part #
ELH2GM681Q50KT
JLCPCB Part #
C2693617
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
2000hrs@105℃ 30mm 400V 50mm 680uF 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS