ELH2GM561Q60KT
MFR.Part #
ELH2GM561Q60KT
JLCPCB Part #
C106433
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 560uF 60mm ±20% 插件,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS