ELH2GM331R30KT
MFR.Part #
ELH2GM331R30KT
JLCPCB Part #
C160137
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS