ELH2GM221P30KT
MFR.Part #
ELH2GM221P30KT
JLCPCB Part #
C724552
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 30mm 400V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS