ELH2GK821R50KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELH2GK821R50KT
JLCPCB Part #
C2693618
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
2000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 820uF 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS