ELH2DM102P45KT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ELH2DM102P45KT
JLCPCB Part #
C484363
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 200V 25mm 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS