EL71HM2R2C07OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EL71HM2R2C07OT
JLCPCB Part #
C724603
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
2.2uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS