EL71CM470C07C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EL71CM470C07C36T
JLCPCB Part #
C2923771
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 47uF 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS