EHS2WM330K25B50T
MFR.Part #
EHS2WM330K25B50T
JLCPCB Part #
C5128236
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 33uF 450V ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS