EHS2GM820W45OT
MFR.Part #
EHS2GM820W45OT
JLCPCB Part #
C2842765
Package
Plugin,D12.5xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 400V 45mm 82uF ±20% 插件,D12.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS