EHS2GM470L25OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EHS2GM470L25OT
JLCPCB Part #
C106424
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 400V 47uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS