EHL2WM820M30OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EHL2WM820M30OT
JLCPCB Part #
C106418
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 30mm 450V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS