EHF2WM101M31OTH
MFR.Part #
EHF2WM101M31OTH
JLCPCB Part #
C724668
Package
Plugin,D18xL31mm
Description
100uF 18mm 31mm 450V 7.5mm ±20% 插件,D18xL31mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS