EHF2WM100G16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EHF2WM100G16OT
JLCPCB Part #
C721139
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 450V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS