EHF2GM8R2F12OT
MFR.Part #
EHF2GM8R2F12OT
JLCPCB Part #
C721138
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 400V 8.2uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS