EHF2GM470L25OT
MFR.Part #
EHF2GM470L25OT
JLCPCB Part #
C724345
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 25mm 400V 47uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS