EHF2GM220W20B50T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EHF2GM220W20B50T
JLCPCB Part #
C5266036
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 22uF 400V 5mm ±20% Plugin,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS