EH51EM100D05OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EH51EM100D05OT
JLCPCB Part #
C2937499
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 25V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS