EGW2WM820M30OT
MFR.Part #
EGW2WM820M30OT
JLCPCB Part #
C2937487
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 30mm 450V 82uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS