EGW2WM330W25C36T
MFR.Part #
EGW2WM330W25C36T
JLCPCB Part #
C5128224
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+130℃ 12.5mm 25mm 33uF 450V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS