EGW2WM220W25OT
MFR.Part #
EGW2WM220W25OT
JLCPCB Part #
C2930522
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 22uF 25mm 450V 530mA@100kHz ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS