EGW2GM8R2G12C30T
MFR.Part #
EGW2GM8R2G12C30T
JLCPCB Part #
C721076
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 12mm 400V 5mm 8.2uF ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS