EGW2GM6R8G20OT
MFR.Part #
EGW2GM6R8G20OT
JLCPCB Part #
C721072
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+130℃ 10mm 20mm 400V 5mm 6.8uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS