EGW2GM6R8F16CA0T
MFR.Part #
EGW2GM6R8F16CA0T
JLCPCB Part #
C721075
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+130℃ 16mm 3.5mm 400V 6.8uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS