EGW2GM5R6G12OT
MFR.Part #
EGW2GM5R6G12OT
JLCPCB Part #
C106389
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 12mm 400V 5.6uF 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS