EGW2GM4R7F12OT
MFR.Part #
EGW2GM4R7F12OT
JLCPCB Part #
C112482
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 3.5mm 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS