EGW2GM4R7F12C36T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGW2GM4R7F12C36T
JLCPCB Part #
C2902570
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 3.5mm 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS