EGW2GM330K20OT
MFR.Part #
EGW2GM330K20OT
JLCPCB Part #
C2902569
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 13mm 20mm 33uF 400V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS